Tutankhamun and his Tombful of Treasure

angielski
Scholastic
literatura młodzieżowa
angielski

Michael Cox jak zwykle nie zawodzi Czytelników. W przystępny i bardzo humorystyczny sposób opisuje sensację medialną i naukową 1922 roku - odkrycie grobowca Tutanchamona. Sposób narracji jest niezwykle ciekawy, w pierwszej części poznajemy losy młodego Faraona z jego perspektywy. Historia urywa się tuż przed jego przedwczesną śmiercią. W drugiej części możemy zapoznać się z...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tutankhamun and his Tombful of Treasure