Otaku numer 61 (luty 2017)

Redakcja magazynu Otaku Cykl: Otaku (tom 61) czasopisma 75 str.
Studio JG
czasopisma
manga anime japonia

Studio JG
czasopisma
manga anime japonia

Porównaj ceny i

Kolejny numer „Otaku” trafił w moje ręce i skradł mi trochę wolnego czasu. Okładka jak zwykle wykonana jest po mistrzowsku, a tytuły artykułów od razu pokazują, że będzie co czytać. Nie zwlekając ani chwili przystąpiłem do lektury i zostałem wciągnięty w bezkresny świat mangi i anime. Znowu zaczerpnąłem sporej dawki wiedzy z mangowego poletka, a zawarte w magazynie grafiki...

• Czasopisma
  • Japonia
  • Otaku
  • Otaku - mam
  • M&A magazyny
  • Moja kolekcja mangowo-azjatycka
  • Czasopisma które posiadam
  • 2017

Dodaj cytat z książki Otaku numer 61 (luty 2017)