Niech żyje moda! Krótka historia mody.

Okładka książki Niech żyje moda! Krótka historia mody.
Natalia Galuchowska Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Niezwykły świat [Zielona sowa] albumy
32 str. 32 min.
2016-01-01
32 min.
moda historia sztuka

więcej Więcej

Świetna jako wstęp do trendów w modzie. Myślę, że taka pozycja jest dobra dla kogoś kto zaczyna swoją drogę z modą lub zaczyna naukę jako krawiec. Nic nadzwyczajnego, ale warto było przeczytać dla przypomnienia pewnych rzeczy ;)

• Album
  • Literatura popularnonaukowa
  • Biblioteka
  • Sztuka
  • X Moda

Dodaj cytat z książki Niech żyje moda! Krótka historia mody.