Oczyszczanie dla każdego. Kuracje na dzień, weekend, dwa tygodnie.

Barbara Heiner Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
Detox Ganzheitlich entgiften: Von Mini-Kur bis 2-Wochen-Programm
Vital
zdrowie dieta detoks oczyszczanie
Detox Ganzheitlich entgiften: Von Mini-Kur bis 2-Wochen-Programm
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta detoks oczyszczanie

Lubię żyć w zgodzie ze swoim ciałem. Na co dzień może tak bardzo tego nie odczuwam, jednak wystarczą rodzinne lub świąteczne okazje, po których przez kilka dni chodzę z moralnym kacem udowadniającym, że jednak znowu pozwoliłem sobie na zbyt wiele, co odczuwam podczas ćwiczeń czy biegania. Jeszcze gorzej jest, gdy w krótkim okresie następuje swoista kumulacja i pojawią się...

• Dieta, przepisy
  • Brak