Nominacja w plebiscycie 2017
Kim Holden Wydawnictwo: Filia Cykl: Promyczek (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-12-29
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
literatura amerykańska marzenie odmiana losu powieść obyczajowa przyjaźń relacje damsko-męskie spotkanie uczucie
Promyczek (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Inne

Bardzo dobra książka, nawet lepsza niż "Gus". Wcale nie czuć przy niej upływających stron i czasu. Dobre jest w niej to, że to nie jest kolejna książka o bad boyu z zespołu rockowego. Tytułowy bohater jest wrażliwy i pomocny. Dialogi są bardzo dobre, cała książka jest spójna i logiczna. Nie odstaje wydarzeniami od poprzednich części. Nie ma żadnych dramatów i trudnej...

Franco Genovese perkusista zespołu Rook to przystojny, wytatuowany chłopak z obłędnym uśmiechem i wielkim sercem. Jego życie jest podzielone między trasy koncertowe i studio nagrań, wiedzie proste, nieskomplikowane życie- do czasu, bo gdy na jego drodze staje Brytyjka Gemma jego dotychczasowy świat drży w posadach, problem polega na tym, że młoda architektka wkrótce wraca...

bardzo fajna książka, uwielbiam serie o promyczku. Bardzo wzruszająca

Polecam całą serię.naprawdę warto.

Z jednej strony książka była fajna, przyjmenie się ją czytało i naprawdę mi się podobała. Jednak z drugiej była też momentami nudna, ckliwa, przesłodozna i przewidywalna aż do bólu.

Chyba nie polubiłam się z tą autorką. Jej książki są przyjemne i lekkie, ale po prostu takie do przeczytania i zapomnienia.

Jak uwielbiam książki Kim Holden to niestety ta była wielkim rozczarowaniem. A szkoda.

Pochłonęła mnie cała seria. Każda kolejna część uzupełnia poprzednią. Ostatnia już lekka, z mniejszą ilością DRAMATÓW. Całokształt jak najbardziej na tak.

Typowa histora miłosna. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Autorka po raz kolejny udowadnia jak ważna jest przyjaźń, która pomaga przezwyciężyć przeciwności losu. Polecam te książkę jako dopełnienie losów bohaterów całej serii.

Książka niczym mnie nie zaskoczyła. To była taka typowa historia miłosna. Mimo wszystko była to przyjemna literatura przy której można odpocząć.

Tak, tak, tak!!! Ta książka to hit! Piękna książka opowiadająca o pięknej przyjaźni i miłości. Poświęcenie Franco, aby uszczęśliwić swoją przyjaciółkę i dać jej dziecko nawet, gdyby nigdy go nie zobaczył na oczy. Nie czytałam poprzednich tomów, więc szybko muszę się za nie wziąć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

1 941