Podwieczorek bez mikrofonu

Wydawnictwa Radia i Telewizji
1979-01-01
1979-01-01
832120015X
literatura polska satyra satyra polska literatura XX wieku humor

moja książka z dawnych lat, ale czasem do niej wracam

Mam do niej wielki sentyment. Książka z domowej biblioteczki rodziców. Dzięki tekstom z niej nasza klasa zawsze miała najciekawsze apele i akademie. Potem gdzieś zaginęła. A ja swój egzemplarz znalazłam w skrzynce z książkami do zabrania (bookcrossing). Dziś mocno zdezaktualizowana, ale mnie nadal śmieszy. PRL sprzed stanu wojennego...

• Literatura polska
  • CZAS POWSTANIA: XX wiek
  • CECHA: Humor
  • Polskie
  • A kiedy byłam bardzo młoda...
  • Z daleka
  • FORMA: Opowiadania, nowele

Dodaj cytat z książki Podwieczorek bez mikrofonu