rozwińzwiń

Opowieść Panny Młodej tom 8

Okładka książki Opowieść Panny Młodej tom 8 Kaoru Mori
Okładka książki Opowieść Panny Młodej tom 8
Kaoru Mori Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Opowieść Panny Młodej (tom 8) Seria: Exclusive komiksy
komiksy
Opowieść Panny Młodej (tom 8)
Exclusive
seinen romans historyczna manga

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Jak zwykle w historii Kaoru Mori zachwyca kreska, ale również świetnie poprowadzona warstwa obyczajowa. Pełnokrwiste postaci, odpowiednia dawka humoru, pełne detali, zachwycające plansze. Czyli to, co tak bardzo doceniam w tym cyklu, zachowane również w tym tomie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak zwykle jestem zachwycona ilustracjami narysowanymi przez Kaoru Mori. W tym tomie jak dla mnie za mało było Karluka i Amiry, ale historia pozostałych bohaterów również była ciekawa. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu. Może w nim będzie więcej mojej ulubionej pary. :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ilustracje haftów i strojów jak zwykle są zjawiskowe.

Ilustracje haftów i strojów jak zwykle są zjawiskowe.

Na półkach: , , , ,

Nie przepadam za wątkiem Anis. Fajnie,że nie było wiele na początku. Pariyia o wiele lepsza. Ma dziewczę wybuchowy temperament. :D

• Manga
  • Komiksy