Wojowniczka

Natasha Lucas Wydawnictwo: brak wydawnictwa fantasy, science fiction
brak wydawnictwa
2017-01-01
2017-01-01

Przypomina serię książek Laurann Dohner ale w zupełności to nie przeszkadza. Jest to romans / erotyk wielogatunkowy i w tej kategorii książkę według mnie należy oceniać, a nie porównując do ogółu istniejących i stawiać takie same wymagania. Różne gatunki mają różne cele więc nie sądzę że powinno się oczekiwać tego samego po erotykach jak książkach przykładowo filozoficznych czy naukowych gdzie możemy poznać nowe pojęcia, teorie, a stosowane słownictwo jest inne. W swoim gatunku oceniając to książka mi się podobała. Domyślnie raczej nie oceniam książek chyba że wzbudzą we mnie jakieś emocje i sprawią że nie jest mi obojętna czytana historia. Czasem ciężko powiedzieć dlaczego wśród podobnych książek jakaś przemawia, a inne nie więc subiektywnie kieruję się tym czy we mnie coś wzbudzą, a wtedy daję 10.

Na początku liczyłam na coś więcej...
Historia skupiona tylko na relacji między bohaterami. Spodziewałam się raczej opowieści o czymś więcej, jak to było, podróżach, poznawaniu kultury, innych stref...
Dostałam tylko zalążek a zapowiadało się super.

Moja ocena 3/6

Na początku liczyłam na coś więcej...
Dostałam tylko zalążek a zapowiadało się super.

Moja ocena 3/6

Jeżeli nie jesteś wymagającym czytelnikiem, to to krótki ale całkiem udany debiut. Pomieszanie ras, przyszłość, inna planeta ale tak na prawdę, to głównym wątkiem jest tu "przeznaczenie" i "miłość" (jak dla mnie głównie fizyczna, było jej trochę za dużo i oklepana, ale...)
Serena to całkiem przyjemna bohatera, ma charakter i całkiem fajnie zbudowaną historię. Jace to Pierwszy - członek Rasy. Silny, trochę zwierzęcy, skupiony głównie na tym, że przeznaczenie dało mu partnerkę i teraz zwariował na jej punkcie. Trochę połączenie Zmierzchu, serii New Species Laurann Dohner oraz fanficków internetowych.
Mimo tego bardzo mi się podobało.
Wycinając sceny seksu, które z czasem zaczęły mnie troszkę irytować fajny pomysł na fabułę. Najpierw więzienie, ciekawa akcja, więź, poznanie z Rasą, przyjaźń, walki :)

Chętnie, w wolnej chwili, sięgnę po drugą część.

Dobra, zabawna, nieskomplikowana historia do przeczytania na raz. Romans wielogatunkowy odpowiednio doprawiony dramatyczną walką z przeciwnościami zawsze poprawi humor. Polecam.

Takie opowiadanka (może tylko z pominięciem tak szczegółowych scen seksu) , to piszą dojrzewające nastolatki dla swoich dwóch, trzech najbliższych przyjaciółek. Stanowczo nie do druku. W pełnoletnim wieku, taka literatura rozmiękcza mózg. Nie polecam.

Super książka fajnie się czytało

Super książka fajnie się czytało

Polecam z całego serca!

Polecam z całego serca!

Podoba mi się pomysł, świat jaki autorka wykreowała. I brawo za styl, bardzo lekki, czyta się błyskawicznie. Bardzo polecam.

Fabuła miejscami zaskakuje. Kawał przyzwoitego pisarstwa. To książka z cyklu, które czyta się na jednym wdechu.

Tytuł oddaje postawę głównej bohaterki. Nie jest to może pozycja najwyższych lotów, jednak idealnie naddaje się na jesienny wieczór. Dużo scen łóżkowych przeplatanych wydarzeniami obrazującymi aklimatyzację Sereny w nowym środowisku.

• Romans

Dodaj cytat z książki Wojowniczka