Miejsce za miejscem- podróże małe i duże

Michał Szulim Wydawnictwo: Wydawnictwo Na Boku literatura podróżnicza
Wydawnictwo Na Boku
literatura podróżnicza

Drodzy Państwo,
informujemy, że książkę można już zamawiać pod tym linkiem:

Książka zakupiona po spotkaniu autorskim z p. Szulimem w naszej bibliotece w Środzie Śląskiej. Poszłam tam z czystej ciekawości (nie znając wcześniej autora), a wyszłam oczarowana i z książką pod pachą.
Przeczytałam kolejnego dnia podczas długiej podróży pociągiem i przyznam, że rzadko która książka mnie tak ostatnio rozbawiła, więc inni pasażerowie podejrzliwie się na mnie...

Facet aż kipi pomysłami na felietony,które nadspodziewanie dobrze się czyta.
Co chwila wybuchałem śmiechem-autor ma umiejętność śmiania się,także (a może głownie) z samego siebie.
Bardzo pozytywne zaskoczenie!
Dla fanów reportaży i felietonów polecam szczególnie.

• Podróżnicze
  • Podróżnicze, przewodniki, mapy, posiadam