Hearts on Air

Okładka książki Hearts on Air
L.H. Cosway Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Hearts (tom 6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hearts (tom 6)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2017-06-08
Data 1. wydania:
2017-06-08
angielski

więcej Więcej

"My heart's on air like it's incomplete."

Już zapomniałam jak dobrze jest spędzić czas z książką L.H. Cosway. Szósty tom jako zakończenie serii daje nam także wgląd do nowego projektu autorki, który będzie opierał się na poszczególnych współpracownikach Trevora z programu TV.
Nie wiem czy jestem tym az tak zainteresowana jak wczesniejszymi powieściami autorki, ale myślę,...

• Chcę przeczytać - brakujące tomy serii
  • 2017