Mental Edge

Self Publishing , Art-Tech
2016-10-01
2016-10-01
poker gra w pokera

Bardzo dobra pozycja. W przejrzysty sposób przedstawia profesjonalne podejście do pokera (często opierające się na badaniach naukowych). Ze względu na swoją specyfikę, wiedzę tę można również wykorzystać do tradingu, inwestowania itd. Szkoda, że ta książka nie powstała kilka lat wcześniej.

NO ja nie polecam jako ksiązki o pokerze - książka w ogóle nie ejst o pokerze, tylko bardziej o profesjonalnym podejściu do nauki jakiegokolwiek rzemiosła / gry / umiejętności.
Napisana prostym, przyjemnym językiem.

Napisana prostym, przyjemnym językiem.

Jako ktoś kto "siedzi" w pokerze już jakiś czas czyli sam gra oraz czyta książki i fora o tej tematyce to w tej książce niestety nie ma nic o czym bym nie wiedział. Dla mnie banały, zawiodłem się.

Książka jest na tyle ciekawie napisana, że porady, które miały dotyczyć pokera, są uniwersalne. Zdecydowanie pomoże nam w profesjonalnym podejściu nie tylko do samej gry, ale także do trybu naszej pracy jakakolwiek by ona nie była.
I profesjonalista i laik coś dla siebie znajdą.
Polecam

I profesjonalista i laik coś dla siebie znajdą.
Polecam

Jedyna książka która mówi o podejściu do gier, a nie do samej gry. Bardzo polecam.

• DP - Poker
  • Poradniki