Dwa kroki w przyszłość

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Long Tall Texans (tom 26) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
Lawless
2016-11-17
2004-01-01
Weronika Żółtowska
HarperCollins Polska
literatura dla kobiet miłość romans uczucie małżeństwo
Lawless
Long Tall Texans (tom 26)
literatura obyczajowa, romans
2016-11-17
Weronika Żółtowska
Sezon na miłość
literatura dla kobiet miłość romans uczucie małżeństwo

Świetna książka. Crissy i Judd dołączają do moich ulubionych książkowych par. Polecam

Kolejna przeczytana przeze mnie książka autorstwa Diany Palmer .

Książka opowiada o Juddzie i Christabel . Kilka lat temu Judd uratował młodziutką dziewczynę przed utratą zdrowia i życia . Postanowił się nią zaopiekować i zawarł z nią fikcyjne małżeństwo , o którym praktycznie nikt nie wie . Miało to być zwykłe małżeństwo z rozsądku , które zostanie rozwiązane jak tylko...

2029

Na półkach: , , , , , , , , ,

(Long, Tall Texans #22)
Diana Palmer - "Dwa kroki w przyszłość"/"Lawless"

Christabel (21) + Judd (34) ---> Jared, Jessamina.

*2003

Na półkach: , , , ,

Kilka lat temu Judd uratował młodziutką Christabel przed utratą zdrowia, a może nawet i życia. Czując się odpowiedzialny za jej los, zawarł z nią fikcyjne małżeństwo. W ich posiadłości życie toczy się ustalonym rytmem, każdy z domowników zna swoje miejsce, a na straży tego spokoju stoi opanowany i skryty Judd. Niedoświadczona Christabel, nie umie mu wyznać, że jest w nim...

Twórczość Diany Palmernigdy mi się nie znudzi. Jej książki mają w sobie jakąś magie.

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

moim zdaniem super, to co z tego że przewidywalna, ale bardzo przyjemnie się ją czytało :)

Jedna z moich ulubionych książek.Polecam:)

Jak dla mnie książka bardzo podobna do poprzedniej. Początej jako poznawanie się, rozwinięcie wielki romas, sceny erotyczne i zakonczenie które każdy pozna po przeczytaniu. Moim zdaniem wszystko na jedno kopyto. Nie ma czegoś co odmieni każdą książkę od siebie.

Bardzo przewidywalna...

• Diana Palmer
  • Harlequin
  • 2013
  • Romans
  • Chcę w prezencie
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Dwa kroki w przyszłość