Dwa kroki w przyszłość

Okładka książki Dwa kroki w przyszłość
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Long Tall Texans (tom 26) Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Long Tall Texans (tom 26)
Sezon na miłość
Lawless
HarperCollins Polska
2016-11-17
2004-01-01
Weronika Żółtowska
literatura dla kobiet miłość romans uczucie małżeństwo

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetna książka. Crissy i Judd dołączają do moich ulubionych książkowych par. Polecam

Na półkach: , , , ,

Kilka lat temu Judd uratował młodziutką Christabel przed utratą zdrowia, a może nawet i życia. Czując się odpowiedzialny za jej los, zawarł z nią fikcyjne małżeństwo. W ich posiadłości życie toczy się ustalonym rytmem, każdy z domowników zna swoje miejsce, a na straży tego spokoju stoi opanowany i skryty Judd. Niedoświadczona Christabel, nie umie mu wyznać, że jest w nim zakochana. Tę sielankową atmosferę mąci kilka wydarzeń.
Przyjazd filmowców z Hollywood, potem brutalne morderstwo.

Akcja książki dosyć przewidywalna, dobrze napisana,wspaniała historia.
Świetna fabuła, trzyma w doskonałym napięciu.
Powieść bardzo dobra,przyjemna lektura do zrelaksowania.
Fajnie się czyta, miły wieczór spędziłam przy książce, a obok mnie towarzyszył mój piesio Toruś.
Lubię romanse autorstwa Diany Palmer pisze piękne,mądre książki,które trzeba przeczytać!!! mnie się podobała ta książka!!!

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Jedna z moich ulubionych książek.Polecam:)

Jedna z moich ulubionych książek.Polecam:)

Jak dla mnie książka bardzo podobna do poprzedniej. Początej jako poznawanie się, rozwinięcie wielki romas, sceny erotyczne i zakonczenie które każdy pozna po przeczytaniu. Moim zdaniem wszystko na jedno kopyto. Nie ma czegoś co odmieni każdą książkę od siebie.

ulubiona :)

ulubiona :)

Bardzo przewidywalna...

Bardzo przewidywalna...

moim zdaniem super, to co z tego że przewidywalna, ale bardzo przyjemnie się ją czytało :)

Twórczość Diany Palmernigdy mi się nie znudzi. Jej książki mają w sobie jakąś magie.

Na półkach: , , , , , , , , ,

(Long, Tall Texans #22)
Diana Palmer - "Dwa kroki w przyszłość"/"Lawless"

Christabel (21) + Judd (34) ---> Jared, Jessamina.

*2003

(Long, Tall Texans #22)
Diana Palmer - "Dwa kroki w przyszłość"/"Lawless"

Christabel (21) + Judd (34) ---> Jared, Jessamina.

*2003

Dodaj cytat z książki Dwa kroki w przyszłość