Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach

Okładka książki Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moje bajeczki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Moje bajeczki
Egmont Polska
2017-03-01
2017-03-01
Małgorzata Fabianowska

więcej Więcej

masza i niedzwiedz to moja srednia ksiązka z mojego lubimy czytacz

Masza i Niedźwiedź w akcji!

Mała psotnica i jej duży towarzysz jak zwykle nie zawodzą ;) Tym razem, w ośmiu historyjkach, dostajemy do rąk przegląd kolejnych śmiesznych pomysłów, perypetii i... niezłą dawkę śmiechu :) I rzecz jasna uśmiechu :)

Książeczki z tej serii są naprawdę fajne. Pięknie ilustrowane, kolorowe, do tego sama oprawa flexi zdaje tutaj egzamin, książeczka...

"Moje bajeczki o psikusach i psotach" to zbiór ośmiu ciekawych opowieści o Maszy i jej leśnych przyjaciołach. Poczytamy o tajemniczych ninja, podróżach w czasie, balu przebierańców, urodzinowym przyjęciu Niedźwiedzia oraz tenisowym pojedynku. Wraz z Maszą rozwiążemy detektywistyczną zagadkę i nakręcimy film.
Przyzwyczailiśmy się, że czytając o przygodach Maszy i...

„Masza i Niedźwiedź. Moje bajeczki o psikusach i psotach” to idealny prezent dla fanów tej niezwykłej pary przyjaciół. Ciepłe, sympatyczne i bardzo zabawne opowiadania spodobają się zarówno dzieciom, ale też i ich rodzicom. Gorąco polecam.
Więcej na temat książki znajdziecie na moim blogu:

Pierwszy raz o Maszy i Niedźwiedziu usłyszałam kilka lat temu, kiedy miałam epizod pracy w znanej księgarni. Jednak do tej pory nie oglądałam ich przygód ani nie czytałam opowieści z tymi postaciami w roli głównej, dlatego kiedy w ofercie wydawniczej Egmontu ukazały się lektury z Maszą i Niedźwiedziem,...

• Czytam dzieciom
  • Recenzje 2017