Luka

Okładka książki Luka Jane Harvey-Berrick
Okładka książki Luka
Jane Harvey-Berrick Wydawnictwo: Harvey Berrick Publishing Cykl: Rhythm Series (tom 2) Seria: Rhythm Series literatura piękna
Rhythm Series (tom 2)
Rhythm Series
Luka
Harvey Berrick Publishing
2016-06-16
2016-06-16
taniec romans m/m

Miłość potrafiła zadać najboleśniejsze rany, obedrzeć człowieka ze skóry, zostawić pokiereszowanego, rozszarpanego. Miłość potrafiła naznaczyć na całe życie i pozostawiać po sobie zgliszcza.

Według Luki miłość do drugiej osoby była najgorszą rzeczą, jaka mogła przytrafić się człowiekowi.

Czy miał rację?

Czy wpływ na jego spostrzeganie miłości, mogła mieć jego zmienna seksualność?

Czy może, zdrada przez kochaną osobę??

Czy może zakochanie się w tej nieodpowiedniej?

Możliwości jest wiele tak jak i samej definicji miłości...

Jeśli zdecydujecie się na wspólny taniec z Luką, poznacie wszystkie odpowiedzi...być może narodzi się jeszcze więcej pytań...być może...

Ja, poddając się całkowicie magi tańca...tańca na scenie, zwaną życiem...życiem, które podobnie jak w przypadku jego przyjaciela Ash'a nie rozpieszczało, nie dawało forów, nie pozwalało na oddech, nie pozwalało na chwilę zapomnienia... Znalazłam swoje odpowiedzi, czego i Wam życzę.

Nie obiecuję, że taniec z nim będzie należał w zupełności do tych lekkich i przyjemnym...nie mniej jednak... Zachęcam do „spróbowania" chociażby po to, aby sprawdzić, czy ilość "zaorania ogrodów przez jego gorąca motykę była, aż tak wielka".

Co do jakości wykonanej "pracy" przez Lukę nie mam wątpliwości 😉

Nie żałuję, że przeczytałam.
Z pewnością będę, wyglądała możliwości ponownego zatańczenia.

Do zaczytania 😙

Czy miał rację?

Czy wpływ na jego spostrzeganie miłości, mogła mieć jego zmienna...

• ❤ Przeczytane w 2017 ❤
  • E-Book ang.