rozwiń zwiń

A Demon's Dark Embrace

Okładka książki A Demon's Dark Embrace
Amelia Hutchins Wydawnictwo: Smashwords Cykl: The Elite Guards (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
The Elite Guards (tom 1)
Smashwords
2015-11-10
Data 1. wydania:
2015-11-10
angielski
romans paranormalny urban fantasy anioły demony fae magia wiedźmy

Według mnie cały Fae Universe jest nieco problematyczny, ale jeśli można na to przymknąć oko – jest to dość dobrze napisana erotyka i do tego ma fabułę. Na to książkę szczególnie czekałam, bo Ristan był moją ulubioną postacią, a główna historia już nieco mnie znudziła. Nie zawiodłam się. Warto przeczytać za znajomością poprzednich części kronik.

Historia Ristana - pół-demona i pół-fae i Olivii - bibliotekarki z Gildii - nieznanego pochodzenia.

Dodaj cytat z książki A Demon's Dark Embrace