Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona

RTCK
religia
literatura polska Biblia dojrzałość Bóg strach

Kup książkę

Każdy z nas ma swój lęk. Dobra nowina jest taka, że można go pokonać. Sukces albo porażka leżą w Twoich rękach.

Rewelacja. Jest to książka do której można powracać wielokrotnie i zawsze znajdzie się w niej coś ważnego dla naszego życia. W prosty sposób ukazane nasze życie, to z czym się zmierzamy, czego się biomy i w bardzo dobra interpretacja autora. Polecam, zwłaszcza gdy czegoś szukamy w naszym życiu i chcemy coś z nim zrobić

Pamiętam jak czytałem tą znakomitą książkę w pracy na nocnej zmianie, wciągająca i prosta w swej treści lektura, która wzbogaca wiedzę chrześcijańską.

Rewelacja 😊 napewno jeszcze wrócę do garnka ☺ Garnek strachu jest dla każdego dla starszych i młodych każdy wyciągnie z tego dużo. Dziekuje ojcze Adasiu 😊 co prawda słuchałam bo uwielbiam głos ojca ma w sobie moc docierania do zakamarków serca i duszy 😊 ale książkę tez przeczytam

na początek drogi do Pana Boga świetne

Najlepszy Szustak ever!

Na półkach: , , , , ,

Słucham w kółko co jakiś czas. Za każdym razem odkrywam coś nowego ;)

Na półkach: , , , , , ,

Na słuchowiska o. Szustaka trafiłam kilka tygodni temu przez zupełny przypadek, ale od tamtej pory niemal każdą wolną chwilę spędzam na słuchaniu jego wykładów i konferencji. Wielokrotnie próbowałam sama czytać Pismo Święte, jednak rzadko kiedy potrafiłam dostrzec w przeczytanych historiach jakieś odniesienie do konkretnych sytuacji w moim życiu. Potrzebowałam kogoś, kto pokaże...

Dla słów genialnych nie potrzeba komentarza!

Muszę sprostować, książki nie przeczytałam lecz przesłuchałam. Poleciła mi koleżanka, która chciała mnie zapoznać z postacią o. Adama Szustaka, zapoznała, za co bardzo jej dziękuję.