Fotografia. Technika i technologia

1963-08-01
fotografia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetna książka - dostałem ją od dziadka, który całe życie przepracował w Łódzkiej Wytwórni Filmów Oświatowych i w sumie on zaraził mnie bakcylem do fotografii. kopalnia wiedzy o podstawach i fundamentach, złotych zasadach i ciekawych trikach. Dodam, że była jedną z podstawowych pozycji w mojej pracy inżynierskiej - "Porównanie fotografii analogowej i cyfrowej".

W dobie aparatów cyfrowych książka ta laikowi może wydać się zupełnie nieprzydatna, nic bardziej mylnego... Bardzo dobry podręcznik, który daje teoretyczne podstawy pomagające opanować wcale niełatwą sztukę fotografii. Pozycja wręcz niezbędna dla amatorów zdjęć analogowych. Moja fotograficzna biblia :).

Książka która się nigdy nie przeterminuje. Jest tu ogrom informacji dla fotografa amatora. Polecam szczególnie jeśli fotografujesz analogowo.

Dodaj cytat z książki Fotografia. Technika i technologia