Pokonałam raka

Recovery from Cancer
zdrowie, medycyna
Alina Siewior-Kuś
rak leczenie nowotwór walka Elaine Nussbaum

Prawdziwa historia walki z ciężką chorobą-nowotworem. Lecznie konwencjonalne i makrobiotyczne. Chwile zwątpienia i pokonanie choroby przez młodą amerykankę. Obecnie Pani Nussbaum ma swój gabinet i jest specjalistką w dziedzinie żywienia

Książka jest jakby podzielona na 2 części. Pierwsza mówi o chorobie i walce z nią tradycyjnymi metodami czyli chemioterapia naświetlania itd. W momencie kiedy nie przynoszą one rezultatu i pojawiają się przerzuty bohaterka dowiaduje się o diecie makrobiotycznej i postanawia ją wypróbować. i o tym jest druga część książki. o poznawaniu tej diety stosowaniu i powrocie do...

super, dająca nadzieję....

2035

Polecana zainteresowanym... Zainteresowana jestem, ale książka kompletnie do mnie nie trafiła. Zmusiłam się, żeby ją doczytać do końca.

Polecam szczególnie chorym na raka, rewelacyja książka!

• 2010
  • Rak nieborak
  • Literatura faktu
  • Literatura kobieca
  • Z biblioteki
  • 2013
  • 2012
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pokonałam raka