Sztuka stawiania baniek

zdrowie, medycyna
Cedrus Publishing House
2000-01-01
2000-01-01

Książka dla ludzi, którzy nie są związani z branżą medyczną. Bardzo fajnie napisana, wytłumaczone. Na pewno będę do niej wracać na początku, żeby wiedzieć dokładnie jak stawiać bańki i na jakie dolegliwości stawiac itp. :)

Terapię bańkami stosuję od kilku lat, niemniej dotychczas w typowych "powtarzalnych" infekcjach dziecięcych. Bardzo sobie cenię i chwalę tę metodę wspierania odporności. Autorka kompleksowo traktuje temat, od samych podstaw, aż po konkretne instrukcje dla poszczególnych dolegliwości czy też przypadków chorobowych. Zdjęcia ukazujące lokalizację baniek bardzo pomocne.
Jako osoba od kilkunastu lat zgłębiająca metody naturalne i przede wszystkim podejście holistyczne nie ze wszystkim się zgadzam, ale dotyczy to jedynie opisanych przyczyn/źródeł niektórych dolegliwości.

Jako...

Bardzo dobra pozycja, masę użytecznych informacji. Nie ma lania wody tylko konkretne techniki na konkretne schorzenia. Autorka nie boi się tematu baniek ciętych oraz stosowania ich w praktyce. Po tej książce zrozumiecie że banki to nie jakieś placebo czy zabobon a praktyczna medycyna naturalna która jest skuteczna.

super pomocna książka

super pomocna książka

Świetna,wartościowa lektura! Mega temat!!! Problem jest tylko jeden... jeśli raz kupisz bańki to starczą na zawsze /plus są bardzo skuteczne/ -nikt nie zarobi więc nikt nie reklamuje i dlatego mało osób o nich wie. Polecam-książka wyczerpuje temat.Bardzo trudno dostępna jednak warta wysiłku aby ją zdobyć.

• ! BŚ
  • Akupunktura i leczenie
  • Eko
  • Kuchnia/Ogród/Zdrowie/Uroda
  • Health
  • Książka

Dodaj cytat z książki Sztuka stawiania baniek