Pan Lodowego Ogrodu

Jarosław Grzędowicz Cykl: Pan Lodowego Ogrodu (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
fantastyka, fantasy, science fiction

Fabryka Słów
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Opinie [1 228]

Troche ciezko idzie akcja.... pomysł fajny ale w sumie niezbyt dobrze rozwiniety.

Wciągająca, intrygująca, skończyła się za szybko.
Pamiętam, że początek szedł mi dość opornie, ale jak akcja się rozkręciła, nie mogłam się oderwać.

Gdy po latach cytuje się bohatera, do tego przeżywa jego przygody w rozmowach ze znajomymi. czego wiecej

Po przeczytaniu Wiedźmina długo nie mogłam przekonać się do innej książki z dziedziny fantastyki. Jednak zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami sięgnęłam po pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu i przepradłam. Od tej książki nie sposób się oderwać. Obie snute w fabule książki historie - Vuko oraz następcy Tygrysiego Tronu są tak hipnotyzujące, że chce się je śledzić na...

Długo zabierałam się do tej książki i teraz trochę żałuję. Na początku nie mogłam się dostosować do stylu Autora ani mieszania narracji, ale gdy już dałam się wciągnąć historii, po prostu popłynęłam.
Bardzo trudno mi się tu do czegokolwiek przyczepić,choć jest potknięć, które, kto wie, czy w dalszych częściach stracą dla mnie znaczenie? Wszystko się okaże.

Dla psychicznej higieny w ramach odpoczynku od kryminałów "Pan Lodowego Ogrodu". Sceptycznie podchodziłam do tego gatunku jednak humor autora i sposób prowadzenia narracji nie pozwolił mi tej książki odłożyć :) Z czego bardzo się cieszę, bo pochylając się nad semantyką, powoli zaczęłam się wciągać w historię ziemskiego "wojownika" na drugim krańcu Wszechświata. Na pewno...

Napisana jednocześnie prostym i ciekawym językiem, niesamowicie wciąga, czyta się lekko. Idealne połączanie s-f i fantastyki, ciekawe i oryginalne uniwersum, opisy pobudzają wyobraźnię. Historia prowadzona w ciekawy sposób, bardzo szczegółowe i dynamiczne opisy scen walki.
Kupiłam z ciekawości, po czytaniu dobrych opinii, w trakcie pierwszego tomu już wiedziałam, że z...

Ta książka jest niesamowita. Zaliczam ją do zacnego grona najlepszych jakie czytałem. Pewna Dycha.

Wciągająca, świetnie napisana, niesamowicie dobrze połączona tematyka fantasy i science fiction. POLECAM CAŁĄ SERIE!

Książka napisana jest prostym językiem, autor jednak potrafi tak pokierować czytelnikiem, że ten z każdą stroną chce więcej tej historii. Wciągająca

19 900
    7 812