Le Ressac de l'espace

Okładka książki Le Ressac de l'espace
Philippe Curval Wydawnictwo: Éditions J’ai lu Seria: Science-Fiction fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
francuski
kosmiczne pasożyty inwazja
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Travelling Towards Epsilon Jean-Pierre Andrevon, Tony Cartano, Claude-François Cheinisse, Philippe Curval, Dominique Douay, Nathalie Henneberg, Maxim Jakubowski, Michel Jeury, Gérard Klein, Suzanne Malaval, Bernard Mathon, Christine Renard, Jacques Sternberg, Julia Verlanger, Daniel Walther
Ocena 6,0
Travelling Tow... Jean-Pierre Andrevo...