Gramatyka współczesnego języka polskiego. Cz. 1. Głosownia

Okładka książki Gramatyka współczesnego języka polskiego. Cz. 1. Głosownia
Henryk Gaertner Wydawnictwo: Książnica-Atlas językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Książnica-Atlas
1931-01-01
1931-01-01
język językoznawstwo lingwistyka język polski głosownia fonetyka głoska mowa

Okładka książki Poradnik gramatyczny. Zbiór wskazówek praktycznych dotyczących poprawności językowej Henryk Gaertner, Witold Kochański, Artur Passendorfer
Ocena 6,0
Poradnik grama... Henryk Gaertner, Wi...