Android 6 dla programistów. Techniki tworzenia aplikacji. Wydanie III

Okładka książki Android 6 dla programistów. Techniki tworzenia aplikacji. Wydanie III
Harvey DeitelPaul Deitel Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Android 6 for Programmers: An App-Driven Approach (3rd Edition)
Helion
2016-07-29
2016-07-29
Konrad Matuk
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Język C. Solidna wiedza w praktyce. Wydanie VIII Harvey Deitel, Paul Deitel
Ocena 0,0
Język C. Solid... Harvey Deitel, Paul...
Okładka książki Programowanie w Javie. Solidna wiedza w praktyce. Wydanie XI Harvey Deitel, Paul Deitel
Ocena 0,0
Programowanie ... Harvey Deitel, Paul...