rozwiń zwiń

Wardrobe Malfunction

Okładka książki Wardrobe Malfunction
Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Wardrobe Series (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
The Wardrobe Series (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2017-02-15
Data 1. wydania:
2017-02-15
angielski
Romantic Comedy

Uwielbiam czytać takie historie lekkie , przyjemne i do tego niesamowicie śmieszne, ich dialogi i przekomarzania były bardzo śmieszne i nie tylko Vaughna rozmieszały ale i mnie, a jego rodzina była cudowna nie dziwię się,że uwielbiał tam wracać, on był tam sobą nie musiał przed nimi nikogo udawać, a jego babcia kurcze ona była wspaniała , to ona była jego wsparciem i otworzyła mu oczy na to ,żeby nie przejmował się tym co inni o nim myślą tylko to co on czuje do Charli,z jednej strony nie dziwię się ,że tak zareagował na wiadomość o tym,że jest mężatką, on już raz został oszukany przez swojego najlepszego przyjaciela i dziewczynę, fakt namieszała ale nigdy tak naprawdę go nie zdradziła, ona po prostu trzymała tajemnice Nicka , bo inaczej chłopak by został deportowany ,a ona poszła do więzienia za to co zrobili, kochała go bo był jej rodziną jej jedynym członkiem rodziny, a jak wiemy jej dzieciństwo nie było szczęśliwe dzięki jej ojcu, dobrze,że Vaughn się w porę opamiętał i posłuchał rady babci. Przezwisko Szpila jest niesamowite i jak wiemy dobrze do niej pasuje po tym co mu zrobiła z jego jajkami heheh no i ten ocieplacz na k...sa i te ich sprzeczanie się o to jest cudownie słodkie bo zawsze kończy się wspaniałym pocałunkiem ,a końcówka jest przesłodka , Vaughn ma wszystko co może sobie wymarzyć Oskara, żonę , którą kocha ponad wszystko i za chwilę urodzi mu się syn, no i jego babcia wychodzi za mąż heheh i jak nie kochać takiego życia , no jak.

Lekka, łatwa, przyjemna i zadziwiająco zabawna. Cieszę się, że obyło się bez zbędnych dramatów, tym przyjemniejsza była lektura :)

Dodaj cytat z książki Wardrobe Malfunction