Podlaski Przełom Bugu

Okładka książki Podlaski Przełom Bugu
Andrzej RusińskiZbigniew Tomaszczuk Wydawnictwo: Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach albumy
albumy
Podlaski Przełom Bugu
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
2016-01-01
2016-01-01

więcej Więcej

Przepiękny album fotograficzny. Album wypełniony po brzegi fantastycznymi, kolorowymi i czarno białymi zdjęciami znakomitych fotografów. Fotografie zostały wykonane w czasie Międzynarodowych Plenerów Fotograficznych "Podlaski Przełom Bugu", które organizuje już od 1996 roku Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach.
W tym urzekającym albumie znajdziemy 260 fotografii autorstwa...

Dodaj cytat z książki Podlaski Przełom Bugu