Rak to nie wyrok Raporty cz. 1 Jak naturalnie pokonać nowotwory

Okładka książki Rak to nie wyrok Raporty cz. 1 Jak naturalnie pokonać nowotwory
Ryszard Grzebyk Wydawnictwo: Naturopath Opinion Cykl: 2 wydanie (tom 3) zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
2 wydanie (tom 3)
Naturopath Opinion
2016-01-01
2016-01-01
9788394219871
rak medycyna naturalna leczenie przyczynowe choroby

Raporty specjalne to w skrócie case study na temat utrzymywania zdrowia oraz pozbywania się wszelkich toksyn i zanieczyszczeń z organizmu. Według mnie bardzo niezbędna część książki :)

Dodaj cytat z książki Rak to nie wyrok Raporty cz. 1 Jak naturalnie pokonać nowotwory