Życie literackie w Krakowie w latach 1893-2013

Jacek Olczyk Wydawnictwo: Korporacja Ha!art literatura faktu
Korporacja Ha!art
Kraków literatura literaturoznawstwo życie literackie literaci literatura polska polscy pisarze
literatura faktu
2017-02-09

Aż chce się napisać: „Mam to, przeczytałem!” Książka Jacka Olczyka bowiem to monumentalne ponad 700 stronicowe dzieło. Autor dokonał rzeczy trudnej i imponującej; połączył kronikarską troskę o szczegół utkaną z cytatów (przypisy zajmują 30% książki!) ze znakomitym potoczystym stylem.

Mnie osobiście najbardziej zainteresowała historia literatury po 1989 roku oraz związki...

Dyskusje

• Ebooki