Zmierzch chaosu

Okładka książki Zmierzch chaosu
Jean Rabe Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Smoki Nowej Ery (tom 3) Seria: Dragonlance fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Smoki Nowej Ery (tom 3)
Dragonlance
Eve of the Maelstrom
Zysk i S-ka
2007-01-01
2007-01-01
Anna Dobrzańska

Okładka książki Krainy Chwały Mark Anthony, Scott Ciencin, Elaine Cunningham, Troy Denning, Christie Golden, Ed Greenwood, James Lowder, Douglas Niles, Jean Rabe, Robert Anthony Salvatore
Ocena 5,6
Krainy Chwały Mark Anthony, Scott...
Okładka książki Krainy Magii Mark Anthony, William W. Connors, David Cook, Elaine Cunningham, Tom Dupree, Christie Golden, Ed Greenwood, Dave Gross, Jeff Grubb, Mary H. Herbert, J. Robert King, Allen C. Kupfer, Roger E. Moore, Douglas Niles, Kate Novak-Grubb, Jean Rabe, Robert Anthony Salvatore, Brian M. Thomsen
Ocena 5,8
Krainy Magii Mark Anthony, Willi...

więcej Więcej

Jak na DragonLance to książka bardzo dobra. Wydaje mi się nawet, że lepsza niż oryginalna trylogia, ale w anglojęzycznych pozycjach przyjemność czytania tak naprawdę zależy od umiejętności tłumacza :)

Z trzech tomów serii "Smoki Nowej Ery", ten jest zdecydowanie najlepszy. Wartka akcja, wreszcie coś zaczyna się dziać. Aczkolwiek niektóre postacie mi zbrzydły, za to do innych poczułam szczerą sympatię. Ciekawe, co będzie dalej.

• Dragonlance
  • Fantastyka
  • Chcę posiadać
  • Fantasy
  • 2012 i wcześniej
  • Smoki Nowej Ery

Dodaj cytat z książki Zmierzch chaosu