Zmierzch chaosu

Jean Rabe Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Smoki Nowej Ery (tom 3) Seria: Dragonlance fantastyka, fantasy, science fiction
Eve of the Maelstrom
Anna Dobrzańska
Zysk i S-ka
Eve of the Maelstrom
Smoki Nowej Ery (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Dobrzańska
Dragonlance

Okładka książki Krainy Chwały Mark Anthony, Scott Ciencin, Elaine Cunningham, Troy Denning, Christie Golden, Ed Greenwood, James Lowder, Douglas Niles, Jean Rabe, Robert Anthony Salvatore
5,6
Krainy Chwały Mark Anthony, Scott...
Okładka książki Krainy Magii Mark Anthony, William W. Connors, David Cook, Elaine Cunningham, Tom Dupree, Christie Golden, Ed Greenwood, Dave Gross, Jeff Grubb, Mary H. Herbert, J. Robert King, Allen C. Kupfer, Roger E. Moore, Douglas Niles, Kate Novak-Grubb, Jean Rabe, Robert Anthony Salvatore, Brian M. Thomsen
5,7
Krainy Magii Mark Anthony, Willi...

Jak na DragonLance to książka bardzo dobra. Wydaje mi się nawet, że lepsza niż oryginalna trylogia, ale w anglojęzycznych pozycjach przyjemność czytania tak naprawdę zależy od umiejętności tłumacza :)

Z trzech tomów serii "Smoki Nowej Ery", ten jest zdecydowanie najlepszy. Wartka akcja, wreszcie coś zaczyna się dziać. Aczkolwiek niektóre postacie mi zbrzydły, za to do innych poczułam szczerą sympatię. Ciekawe, co będzie dalej.

• Dragonlance
  • Fantastyka
  • Fantasy
  • Chcę posiadać
  • 2012 i wcześniej
  • Przeczytane - fantasy
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zmierzch chaosu