Einstein na huśtawce, czyli fizyka zabaw, gier i zabawek

Krzysztof Ernst Wydawnictwo: Prószyński i S-ka popularnonaukowa
Prószyński i S-ka
fizyka zabawki gry
popularnonaukowa
fizyka zabawki gry

Fizyka. Nieodzowna nauka, którą straszy się dzieci, gdy nie chcą jeść. Czy słusznie? Krzysztof Ernst, profesor fizyki i niezmordowany jej popularyzator, przez lata w "Wiedzy i Życiu" pisał teksty wyjaśniające fizyczne podstawy codzienności. "Einstein na huśtawce, czyli fizyka zabaw, gier i zabawek" jest kolejną jego publikacją, podsumowującą to długoletnie zainteresowanie...

• 007. Mam - popularnonaukowe itp.
  • 000. Posiadam
  • 001. Mam - literatura faktu