Deep Blue Ethernity

Natasha Boyd Wydawnictwo: Kindle Edition literatura piękna
Kindle Edition
2015-03-26
2015-03-26

Zgodnie z opisem ta książka miała potencjał. Niestety, według mojej opinii, jest średnia. Dużo wątków poruszonych, tylko kilka zostało rozwiązanych. W niektórych momentach nawet nudna.

Wciągająca opowieść o dwojgu skaleczonych ludziach , którzy ratują się nawzajem. Bardzo dobrze się czyta , wciąga od pierwszych stron . Oprócz końca , który jest rozczarowujący i pozostawia niedosyt !!!! Za to pomniejszamy gwiazdki. Poza tym książka bardzo mi się podobała.

Początek książki bardzo intrygujący. Młoda dziewczyna Livvy ucieka z domu, aby uciec od wszelkich demonów, które ją otaczają. Zamieszkuje w domku babci na wyspie, który był wspólną tajemnicą jej i jej zmarłej tragicznie w wypadku samochodowym siostry Olivii. Na wyspie okazuje się, że domek zamieszkuje Tom, który wiele zmieni w jej życiu i to w obie strony, zarówno te dobre, jak i złe. W książce wiele się dzieje i dopiero pod koniec akcja zdecydowanie słabnie, autorka skupiła się za bardzo na scenach seksu, zamiast powyjaśniać niektóre nierozwiązane sprawy. Jedynie kwestia wypadku jej siostry trochę się rozjaśniła. Gdyby autorka wykorzystała cały potencjał, który na początku stworzyła, ta książka byłaby perełką.

• NA / YA
  • Nieoficjalne tłumaczenia