Wojownicy. #5 Niebezpieczna ścieżka

Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
2004-06-02
Nowa Baśń
Wojownicy (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction

Bardzo dobra kontynuacja. To już przedostatni tom. Ciekawe jak ostatni🤔

"Wojownicy. Niebezpieczna ścieżka" to kolejna część serii, na której się nie zawiodłam. " Sfora, Sfora, Zabić, Zabić" wywołała we mnie burzę niepewności. Nie do końca wiedziałam z czym będę miała do czynienia. Skoro w książce wystąpią jeszcze krwiożercze psy kontra wojownicze koty. W sumie, to najbardziej obawiałam się mojej reakcji, ponieważ sama mam w domu psa. Nie...

Boję się czytać kolejne części, bo każda kolejna szarpie moje emocje coraz bardziej. Zakończenie wbiło mnie w fotel. Genialna seria!

Niezwykle wciągająca książka. Nie obędzie się też bez płaczu przy ulubionych bohaterach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To jak na razie moja ulubiona część Wojowników. Dynamiczna akcja zawarta w tym tomie jest świetna.

Rewelacja! Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że to jedna z najlepszych serii jakie czytałam! Szczerze polecam każdemu!

Jestes gotów wstąpić na niebezpieczną scieżke? Czy przejdziesz ja bezpiecznie? A może porzucisz swój klan i zostaniesz pieszczochem dwunożnych? Przygotuj się bo niebezpieczeństwo czai sie w lesie... W twoim lesie...

Naprawdę bardzo smutna część, szaleństwo błękitnej gwiazdy po zdradzie tygrysiego pazura męczy ją cały czas :( Coś mi się kojarzy z inna książka z innej serii, nie pamiętam dokładnie, ale tam też był bohater, który wszędzie widział zdrajców :/
Zakończenia się kompletnie nie spodziewałem...

„Sfora, sfora! Zabić, zabić!”

Wojownicy – Niebezpieczna ścieżka jest jak dotąd najlepszą częścią tego cyklu!
W całej serii miejscami akcja biegnie tak szybko, że trudno nadążyć z czytaniem – Dosłownie!
Sama wiele razy musiałam odczytać dany fragment od nowa , bo mój wzrok śmigał po linijkach tekstu szybciej niż byłam w stanie przeczytać.

Kocham psy dlatego trochę...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

REWELACYJNA!!!!!!! jak zwykle wojownicy wydusili ze mnie kilka(no dobra kilkadziesiąt) łez. Cały czas myślami (kiedy musiałam się rozstać z książką np. do szkoły) wędrowałam do lasu czterech klanów, wyruszałam na polowania i w legowisku dzieliłam się z innymi językami :) Ogniste Serce po raz kolejny mógł pochwalić się odwagą w obliczu zagrożenia czającego się na każde kocie...

Dyskusje

• Wojownicy