Wojownicy. #5 Niebezpieczna ścieżka

Okładka książki Wojownicy. #5 Niebezpieczna ścieżka
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wojownicy (tom 5)
Warriors: A Dangerous Path
Nowa Baśń
2017-04-18
2017-04-18
Data 1. wydania:
2004-06-02

Naprawdę wspaniała książka, bardzo się wciągnęłam w tę historię. Szkoda, że Błękitna Gwiazda
umarła pod koniec.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna! Każda kolejna część coraz bardziej wzruszająca.

Ogniste Serce mógł spodziewać się wiele... ale nie tego, że Tygrysi Pazur zostanie nowym przywódcą Klanu Cienia. Rudy kocur czuje jednak, że wojownik będzie chciał wypełnić zapowiedzianą zemstę na dawnym klanie. Ogniste Serce nie może niestety nic zrobić, a jedynie być czujnym. W dodatku wciąż obawia się, na kogo wyrosną kocięta Tygrysiej Gwiazdy.

Tymczasem w lesie pojawia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , ,

Kolejna część która nie zwalnia! Wiele zwrotów akcji, ciekawych układów, a Ogniste Serce musi jeszcze podtrzymywać podtrzymywać na siłach Błękitną Gwiazdę.
Już nie mogę się doczekać ostatniego tomu!
Bardzo Polecam!

Piąty tom Wojowników jest naprawdę wyjątkowy może wzruszyć i zaskoczyć. Bardzo wciągająca część. Tą część czytałam ją przez długi czas w napięciu. Jeszcze lepsza niż pozostałe. Co kolejny część to lepszy, ciekawsza i zaskakująca.

Chyba jeszcze nigdy z żadną serią nie miałam takiego "love-hate relationship". Uwielbiam prawie wszystkich bohaterów (a jest ich tu kilkudziesięciu) i za każdym razem, gdy któryś z nich ginie, mam ochotę zamordować autorkę. W tym tomie było tak niestety chyba z pięć razy. A co mi się podobało?
+ Powrót Szarej Pręgi do Klanu Pioruna.
+ To, że Ogniste Serce i Piaskowa Burza...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poruszający tom. Zresztą jak wszystkie pozostałe. Nowe tajemnice, nowe problemy i nowe wyzwania czekają na Ogniste Serce oraz pozostałych wojowników. Jest żal, smutek, ale też wola walki i wciąż tląca się nadzieja. Piękna historia. Nie mogę się doczekać dalszych losów Klanu Pioruna. I choć do końca serii został jeszcze szósty tom, to odnoszę wrażenie, że już w nim...

Poprzednie części bardzo mi się podobały a ta nie była gorsza! Wiele zwrotów akcji, ciekawych układów, a Ogniste Serce musi jeszcze podtrzymywać podtrzymywać na siłach Błękitną Gwiazdę. Bardzo Polecam!

Bardzo dobra kontynuacja. To już przedostatni tom. Ciekawe jak ostatni🤔

"Wojownicy. Niebezpieczna ścieżka" to kolejna część serii, na której się nie zawiodłam. " Sfora, Sfora, Zabić, Zabić" wywołała we mnie burzę niepewności. Nie do końca wiedziałam z czym będę miała do czynienia. Skoro w książce wystąpią jeszcze krwiożercze psy kontra wojownicze koty. W sumie, to najbardziej obawiałam się mojej reakcji, ponieważ sama mam w domu psa. Nie...

• Wojownicy
  • Fantasy