Los Angeles. Amerykański La-La Land

Poligraf
Los Angeles Kalifornia USA globalizacja urbanizacja kultura
literatura faktu
Los Angeles Kalifornia USA globalizacja urbanizacja kultura

Książka wnikliwa i bardzo informatywna, jednakże przez większość czasu towarzyszyło mi wrażenie czytania Wikipedii.

Mądra i wnikliwa. Ciekawie napisana.

Los Angeles. Amerykański La-La Land to świetnie przedstawiona historia miasta Los Angeles. Coś dla tych, którzy uwielbiają to miasto. Autor otwiera oczy czytelnikom, przedstawia każdy najważniejszy aspekt życia w Los Angeles. Bardzo podobała mi się lektura tej książki. Pewnie sięgnę do niej jeszcze nie raz, nie dwa. Cieszę się, że na nią trafiłam. POLECAM!

Los Angeles. Amerykański la-La Land to trzecia książka Michaela Stalmarska piszącego o USA. Po Detroit i Las Vegas autor "wziął na warsztat" Miasto Aniołów czyli legendarny LAX.
Stalmarsk przybliża historię tego miasta, które jeszcze 234 lat temu było małą meksykańską osadą a dziś jest światowym centrum biznesu, handlu, rozrywki, kultury, mody, nauki, technologii i...

Dyskusje

• 2020