Zioła na odporność

poradniki
Esprit
2016-01-01
2016-01-01
rośliny lekarskie zioła zielarstwo ziołolecznictwo odporność zdrowie poradniki medycyna naturalna uprawa roślin

Na półkach: , , , ,

Zawarte w książce, dokładne przepisy na dania, przetwory i nalewki, mogą bardzo obiecująco wpłynąć na wzmocnienie odporności całej rodziny. Opisane zioła zostały również dostosowane do potrzeb dzieci, poprzez podanie konkretnych przepisów oraz dawkowania.

Recenzja: http://mamao.pl/ziola-na-odpornosc/

Recenzja: http://mamao.pl/ziola-na-odpornosc/

Dodaj cytat z książki Zioła na odporność