Historia medycyny

zdrowie, medycyna
8320030048

Ta książka spędzała mi sen z powiek i to dosłownie! :)
A działo się tak dlatego, że na pierwszym roku studiów miałam co tydzień wejściówkę z przedmiotu, który dumnie nazywał się Historią stomatologii.
Samej stomatologii na nim nie było za wiele (bo w wielkim skrócie historia tej pięknej dziedziny przedstawia się: usuwanie zęba kamieniem, usuwanie zęba u kowala, mordercze...

• Medycyna
  • Chcę w prezencie
  • Historyczne
  • Antropologia medyczna/ medycyna
  • Inne popularnonaukowe
  • Medyczne

Dodaj cytat z książki Historia medycyny