Historia medycyny

Okładka książki Historia medycyny
Tadeusz Brzeziński Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030048

więcej Więcej

Jeśli chcesz poznać historię Wielkich Strażników Odbytu w służbie Faraona starożytnego Egiptu oraz dowiedzieć się dlaczego Galen zalecał okadzanie pochwy jako remedium na schizofrenię... jest to książka dla Ciebie.

Ta książka spędzała mi sen z powiek i to dosłownie! :)
A działo się tak dlatego, że na pierwszym roku studiów miałam co tydzień wejściówkę z przedmiotu, który dumnie nazywał się Historią stomatologii.
Samej stomatologii na nim nie było za wiele (bo w wielkim skrócie historia tej pięknej dziedziny przedstawia się: usuwanie zęba kamieniem, usuwanie zęba u kowala, mordercze...

• Medycyna
  • Chcę w prezencie
  • Historyczne
  • B. Historyja
  • Wyzwanie LC 2020
  • Wcześniej niż później

Dodaj cytat z książki Historia medycyny