Kamienna Gwiazda

Okładka książki Kamienna Gwiazda
Pierdomenico Baccalario Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Century (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
2008-06-13
Maria Głuch
century

więcej Więcej

Zdecydowanie przecudowna. Warta przeczytania.

Książka nawet dobra. Lekka i fajna do czytania. Przeczytałem ją po raz drugi i wydała się tak samo dobra.

Trochę poplątana, ale dobrze się czyta. Lekka, łatwa i ciekawa.

Kolejna część sagi o czwórce dzieci urodzonych 28 lutego i, dla mnie, kolejny powrót do gimnazjalnych czasów, kiedy to pierwszy raz czytałem te książki.

Co mogę powiedzieć - kolejna książka, kolejne przygody, które są utrzymane na bardzo zbliżonym poziomie, co te z poprzedniej części. Owszem, nadal mocno czuć, że jest to książka przeznaczona stricte dla młodszej młodzieży...

Wow - to pierwsze słowo, które cisnęło mi się na usta po skończeniu książki :) Jeszcze lepsza niż pierwsza część. Dalsze przygody czwórki przyjaciół, którzy tym razem mają masę zagadek do rozwiązania w Nowym Jorku. Zagadki są naprawdę skomplikowane, a przeciwników depczących po piętach jest coraz więcej. Polecam i szybko biorę się za następną część :)

Cudowna książka, wciąga, zaciekawia, pochłania;)

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baccalario pisze niezwykłe cykle. Szczególnie dobrze przyjmuje je młodzież. Nie ma w tym nic dziwnego. Polecam!

Świetna kontynuacja serii. Wiedziałam, że wreszcie zaiskrzy między Elektrą a Harveyem. Już chcę czytać dalsze części!

Książka ciekawa i zaskakująca. Fajnie rozbudowani bohaterowie i niemożna się powstrzymać od wzięcia następnej części.

1 342
  • Chcę w prezencie