Dyskusje o książce Stulecie chirurgów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
książka na ostatnią literę
Edelman  Edelman Edelman
14 godz. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Ostatnio przeczytane książki warte polecenia innym
Ostatnio przeczytałem,, Cudzoziemiec w Olondrii " Autorka jak i sama książka niemal kompletnie nie znani. Fantastyka-poezja. Specyficzny, senny, piękny klimat. Dawno niczym się tak nie delektowalem. Nie dla fanów akcji, wszystkim innym polecam.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
4 lata temu
dobre książki o medycynie
Myślę, że warto sobie odpowiedzieć na początku na pytanie, co rozumiemy przez pojęcie dobre, te, które czyta się szybko i równie ekspresowo zapomina tak jak książki autorstwa Atula Gaawande, wiele jest takich książek. A literatura popularnonaukowa, niestety, podupada, znaczy jej poziom się obniża.
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
Pokazuje 6 z 46