Praktyczne obliczenia farmaceutyczne

Okładka książki Praktyczne obliczenia farmaceutyczne
Michael BonnerDavid Wright Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
2009-01-01
2009-01-01
9788320039313

więcej Więcej

w jasny sposób opisane zasady szybkiego wykonania obliczeń niezbędnych do wykonania leku recepturowego. Przydatne zwłaszcza przed egzaminem na technika farmaceutycznego, gdzie jak wiadomo - kalkulatora posiadać nie wolno ;)

• Nauka, Studia
  • Medycznie, uczelnianie

Dodaj cytat z książki Praktyczne obliczenia farmaceutyczne