Leonardo i Ostatnia Wieczerza

Data 1. wydania:
2013-10-01
Marek Fedyszak
Noir sur Blanc
XV w. artysta geniusz historia sztuki humanistyka humanizm kultura Leonardo da Vinci monografia obraz relacje rodzinne renesans sława sztuka twórczość
Leonardo and the Last Supper
biografia, autobiografia, pamiętnik
Marek Fedyszak
Inne

Na półkach: , , , ,

O tym, co Leonardo da Vinci robił w okresie tworzenia Ostatniej Wieczerzy. O tym, jak się przygotowywał i jak podchodził do procesu twórczego. Oraz o wszystkim co dookoła w czasie powstawania fresku - a raczej murala - który do dziś robi wrażenie, mimo, że jest cieniem siebie sprzed 500 lat.
To najnowsza pozycja opisująca Ostatnią Wieczerzę (2015). To książka historyczna -...

Dyskusje

• 2018
  • Chcę kupić
  • Książki o sztuce i twórcach
  • Ze znakiem zapytania
  • Wspomnienia/biografie...