Trauma pamięć wyobraźnia

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01
psychologia analiza koncepcja artykuły nauka

Znów tom pokonferencyjny doktorantów Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Problematyka traumy, pamięci i wojny poruszona z perspektywy najnowszych rozpoznań teoretyczno i historycznoliterackich i w spojrzeniu badaczy najmłodszych. Świeża, rzutka, bez dłużyzn.
Nawet o Naglerowej da się coś napisać, co nie trąci myszką. Gratulacje i dziękuję za możliwość...

• Psychologia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Trauma pamięć wyobraźnia