Trauma pamięć wyobraźnia

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Aleje Wyobraźni. Almanach Koła Literackiego Sił Powietrznych Julia Bartczak, Barbara Bigos, Stanisław Bocheński, Joanna Borkowska, Wiesław Brewiński, Przemysław Cendrowski, Wiesław Stanisław Ciesielski, Anna Ciećkowska, Mariusz Ciećkowski, Roman Dopieralski, Piotr Dudziuk, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Sławomir Fedoryka, Agnieszka Gruba, Ryszard Grundman, Krzysztof Grzelak, Małgorzata Iwanowicz, Ewa Jarzymowska-Kałudowa, Jacek Karolak, Barbara Ewa Klejst, Bartosz Konstrat, Krzysztof Kowalewski (poeta), Jolanta Kowalska, Lech Lament, Witold Lisowski, Henryk Liszkiewicz, Jadwiga Liśkiewicz, Artur Maciak, Piotr Macierzyński, Monika Mazur, Dagmara Mida, Jakub Oktaba-Polkowski, Rafał Olszak, Anna Piliszewska, Zofia Plewko, Jan Pyszko, Marta Roźniakowska, Karol Samsel, Jurata Bogna Serafińska, Piotr Skurzyński, Marek Smoliński, Marzena Ewa Sobolewska, Robert Stelmach, Henryk Stępień, Barbara Szczepańska, Aneta Szewczyk-Rytel, Bożenna Szkiela, Agnieszka Szymańska, Beata Sękowska, Jerzy Wasilewski, Mieczysław Wojtasik, Zdzisław Wójcicki, Beata Włodarczyk, Andrzej Zaniewski, Joanna Zgorzelska
Ocena 1,0
Aleje Wyobraźn... Julia Bartczak, Bar...