Wiosna pełna tajemnic

Okładka książki Wiosna pełna tajemnic
Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wallflowers (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Myśliwy
Agnieszka Myśliwy

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Przeczytałem wszystkie książki z tego cyklu. Powiem szczerze ,że nie zawiodłem się. Każda książka z tej serii była dla mnie bardzo przyjemna, którą przeczytałem z wielką radością.

Bardzo lubię styl pisania Lisy Kleypas. Książka pogodna, wciągająca, barwne i z dużym poczuciem humoru dialogi. Klimat XIX wieku ciekawie opisany, chociaż po przeczytaniu książki ogarnęła mnie duża ulga, że nie urodziłam się w tych czasach w rodzinie robotniczej czy rolniczej.

Strasznie przyjemna i ciekawa lektura do przeczytania w jedną noc!!!

Strasznie przyjemna i ciekawa lektura do przeczytania w jedną noc!!!

Najmniej ciekawa część cyklu, nudziłam się. Ilość "przypadkowych" spotkań głównych bohaterów przerosła moją tolerancję..

W pierwszej części cyklu Daisy jest przedstawiona jako żądna przygód młoda dama w ostatniej poświęconej właśnie jej osobie jako mol książkowy. Natomiast Matthew z pozoru zimny i sztywny biznesmen okazał się najprzyjemniejszym z czterech Panów przyjaciółek. Chociaz nie jest tak intrygujący i silny jak Simon Hunt, ani wpływowy i opanowany jak Marcus Westcliff, nie jest tez tak zabójczo przystojny i barwny jak Sebastian St Vincent to jest w nim coś co nie sposób nie pokochać.

Świetna, jak każda książka z serii Paprotek :) polecam

Świetna, jak każda książka z serii Paprotek :) polecam

Powielony schemat z poprzednich części. Intryga przewidywalna, brak świeżości. Książkę dobrze się czyta, romans i dynamiczna akcja.

Cześć o Daisy była najbardziej uroczą ze wszystkich. Bardzo przyjemnie się czytało :)

Podobnie jak poprzednie części, ta również jest fenomenalna, i znowu pochłonęła mnie bez reszty...mimo gorączki, kataru i takich tam, dzielnie dzierżyłam książkę (i nic, ani nikt) nie zmusiłby mnie do jej odłożenia... Jedyny problem jaki miałam z tą książką to taki że w pewnym momencie musiałam bardzo się skupiać żeby nie pomylić chusteczek (no wiecie... jedna do nosa, druga - do ocierania łez) ;p
Wiem że nie wszystkie opinie o tej książce są takie entuzjastyczne, jak moje...że przewidywalna..że coś tam... ale co tam! Ja bawiłam się świetnie!

Niestety, pomimo moich wcześniejszych zachwytów twórczością Lisy Kleypas, nie mogę powiedzieć, że ta książka była równie wyśmienita... Czegoś mi w niej brakowało... Była nieco zbyt przewidywalna... Niezbyt wiele się działo. Od początku było wiadomo, jak to się skończy...

Mimo wszystko, książkę pochłonęłam błyskawicznie, ale fakt faktem liczyłam na coś więcej...