Raport o homo-, biseksualności i transpłciowości w polskich podręcznikach akademickich

Agata Loewe Wydawnictwo: Kampania Przeciw Homofobii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Kampania Przeciw Homofobii
LGBT queer lgbt geje lesbijki biseskualisci transgender transseskualizm
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
LGBT queer lgbt geje lesbijki biseskualisci transgender transseskualizm

Okładka książki #sexedpl. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie Alicja Długołęcka, Agata Loewe, Michał Pozdał, Anja Rubik
7,4
#sexedpl. Rozm... Alicja Długołęcka,&...