Nanook w googlach. Przewodnik po filmie dokumentalnym internetem wspomagany

Okładka książki Nanook w googlach. Przewodnik po filmie dokumentalnym internetem wspomagany
Mirosław Salski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego
2016-01-01
2016-01-01
9788379720774
film dokumentalny historia filmu

więcej Więcej

Książka stanowi naukowe opracowanie o historii filmu dokumentalnego. Myślę, że dobrze by się sprawdzała jako podręcznik akademicki. Ale pisana jest w taki sposób, że równie dobrze dotrze do każdego innego odbiorcy, nie tylko takiego, który interesuje się dokumentem w sposób profesjonalny.
Przede wszystkim "internetem wspomagany" - przy opisach wielu filmów znajdziemy w tej...

• 2017
  • Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego

Dodaj cytat z książki Nanook w googlach. Przewodnik po filmie dokumentalnym internetem wspomagany