Sobowtór

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 4) Seria: Anatomia zbrodni kryminał, sensacja, thriller
Body Double
Jerzy Żebrowski
Anatomia zbrodni
Tess Gerritsen thriller powieść medyczna Anatomia zbrodni Rizzoli & Isles

super :)

Kolejna świetna książka Tess Gerritsen, ta autorka do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła w swojej twórczości😍
Dobry i mocny początek po którym nie spodziewałam się, że powieść może jeszcze bardziej się rozkręcić. A jednak się przeliczyłam, bo autorka napisała zaskakującą końcówkę w której w żaden sposób nie można było przewidzieć👏
----------------
"Sobowtór" to kolejny tom...

Najlepsza część z dotychczasowych. Trzyma w napięciu pierszej do ostatniej strony, wielokrotnie zaskakuje w trakcie lektury. Brawo! Mam nadzieję, że kolejne tomy będa równie świetne.

Polecam 😊

Otwierający fabułę prolog rozbudza ciekawość odbiorcy odnośnie do tego, jak opisane w nim, skądinąd przykre zdarzenie ma się do dalszego ciągu utworu. W następnych rozdziałach autorka często posługuje się natomiast pewnym zabiegiem, który za każdym razem zdaje egzamin. Gwoli ścisłości, myślę o stopniowym ujawnianiu ważnych informacji przy równoczesnym podrzucaniu nowych...

Super zakończenie, wartka akcja - seria nabiera rumieńców.

Polecam, wspaniała lektura.

SZYBKA SIĘ CZYTA CIEKAWA PEŁNA WĄTKOW

Tess znakomicie umie połączyć z sobą z pozoru różne sprawy. Tragiczna śmierć kobiety prowadzi do szokujących morderstw powtarzających się od kilku dekad. Morderstw najgorszych z możliwych, bo dokonywanych na kobietach w ostatnich miesiącach ciąży. Jak zwykle mamy - tradycyjnie u autorki - sceny sekcji zwłok, ale także grzebania w ziemi i poszukiwania ludzkich szczątków...

Czytałam z zapartym tchem, autorka nie zwalnia tempa, ciągle potrafi zbudować napięcie a wątki nie rozczarowują. Łyknęłam w jedno popołudnie.

Dyskusje

7 064