Gorączka nocy

Okładka książki Gorączka nocy
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sezon na miłość
Night Fever
HarperCollins Polska
2016-10-20
2008-04-18
Małgorzata Borkowska
literatura dla kobiet miłość romans uczucie prokurator

więcej Więcej

1957

Fajna książka. Lekko i przyjemnie się czyta.

Nudna jak flaki z olejem. Chyba przejadłam się Palmerką. To zdecydowanie najgorsza jej książka, którą przeczytałam. Na długo wyleczyłam się z tej autorki.

to, że jest sztampowo można zrozumieć, ale irytującej głupoty głównych bohaterów juz nie

Rourke jest prokuratorem okręgowym. W budynku, w którym pracuje, spotyka młodą pracownicę firmy prawniczej-Becky Cullen.
Wkrótce okazuje się, że będzie oskarżał jej brata, w sprawie dotyczącej handlu narkotykami.
Gdy przystojny prokurator poznaje bliżej niewinną, piękną i dobrą dziewczynę pojawia się między nimi chemia. Czy prawnik chce wykorzystać naiwność i zauroczenie...

Bardzo dobra książka. Bardzo szybko się ją czyta

Lekka i dość ciekawa,polecam

ci amerykanie to mają takie problemy jak bohaterowie książek Agnieszki Lingas - Łoniewskiej.

SPOILERY!
Jest rok 1990. 24 letnia dziewica nie wie, jak wygląda penis, ale umie doić krowy i robić domowe masło. 36 letni, stąpający twardo o ziemi prokurator okręgowy rzuca pogadankami na temat seksu, stary dziadek nie lubi ludzi o czarnym kolorze skóry a gówniarze bawią się w...

1938

Znów wznowienie.

Swietna.

Jak dla mnie potrzeba paczkę chusteczek pod rękę. Uwielbiam jej książki.

• Diana Palmer
  • Romans
  • Harlequin
  • Z biblioteki
  • Przeczytane w 2016 roku
  • Z biblioteki :)

Dodaj cytat z książki Gorączka nocy