Gorączka nocy

Okładka książki Gorączka nocy
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sezon na miłość
Night Fever
HarperCollins Polska
2016-10-20
2008-04-18
Małgorzata Borkowska
literatura dla kobiet miłość romans uczucie prokurator

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Fajna książka. Lekko i przyjemnie się czyta.

Fajna książka. Lekko i przyjemnie się czyta.

Nudna jak flaki z olejem. Chyba przejadłam się Palmerką. To zdecydowanie najgorsza jej książka, którą przeczytałam. Na długo wyleczyłam się z tej autorki.

to, że jest sztampowo można zrozumieć, ale irytującej głupoty głównych bohaterów juz nie

Rourke jest prokuratorem okręgowym. W budynku, w którym pracuje, spotyka młodą pracownicę firmy prawniczej-Becky Cullen.
Wkrótce okazuje się, że będzie oskarżał jej brata, w sprawie dotyczącej handlu narkotykami.
Gdy przystojny prokurator poznaje bliżej niewinną, piękną i dobrą dziewczynę pojawia się między nimi chemia. Czy prawnik chce wykorzystać naiwność i zauroczenie Becky by uzyskać od niej informacje na temat brata?

Kiedy młody Clay, zostaje oskarżony o usiłowanie zabójstwa Rourke'a, okazuje się, że Rebecka jest w ciąży... z oskarżycielem brata.

Czy mimo problemów i różnic, które są pomiędzy kochankami, uda im się stworzyć rodzinę?

Prosta, naiwna historia. Można przeczytać dla relaksu.

Bardzo dobra książka. Bardzo szybko się ją czyta

Bardzo dobra książka. Bardzo szybko się ją czyta

Lekka i dość ciekawa,polecam

Lekka i dość ciekawa,polecam

ci amerykanie to mają takie problemy jak bohaterowie książek Agnieszki Lingas - Łoniewskiej.

SPOILERY!
Jest rok 1990. 24 letnia dziewica nie wie, jak wygląda penis, ale umie doić krowy i robić domowe masło. 36 letni, stąpający twardo o ziemi prokurator okręgowy rzuca pogadankami na temat seksu, stary dziadek nie lubi ludzi o czarnym kolorze skóry a gówniarze bawią się w handel narkotykami. Sama nie rozumiem, dlaczego sięgam po takie bzdury - wiecie, że dopiero po równo 6 tygodniach od zapłodnienia można się dowiedzieć, czy jest się w ciązy czy też nie?

SPOILERY!

Znów wznowienie.

Znów wznowienie.

Jak dla mnie potrzeba paczkę chusteczek pod rękę. Uwielbiam jej książki.

Jak dla mnie potrzeba paczkę chusteczek pod rękę. Uwielbiam jej książki.

Swietna.

Swietna.

Dodaj cytat z książki Gorączka nocy