On a Pale Horse

Okładka książki On a Pale Horse
Piers Anthony Wydawnictwo: Recorded Books LLC Cykl: Incarnations of Immortality (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Incarnations of Immortality (tom 1)
Recorded Books LLC
2015-11-17
Data 1. wydania:
1990-01-01
angielski
9781501915291

Świetna książka. Problem śmierci został ujęty w kompletnie nietuzinkowy sposób i warto przeczytać. Miło też się tej książki słucha, bo wciąga i przyciąga uwagę. Wielka szkoda, że chyba nie została przetłumaczona na język polski. Polecam!

Dodaj cytat z książki On a Pale Horse