Tybetańska sztuka rozpoznawania osobowości

Okładka książki Tybetańska sztuka rozpoznawania osobowości Gerti Samel
Okładka książki Tybetańska sztuka rozpoznawania osobowości
Gerti Samel Wydawnictwo: Klub dla Ciebie poradniki
poradniki
Klub dla Ciebie
2002-01-01
2002-01-01
Ryszard Turczyn

Z okładki:
Sekret Siedmiu Tybetanek, czyli jak kształtować własne życie z naszym typem osobowości. Jest to pierwsza książka przybliżająca czytelnikowi z Zachodu tybetańską naukę o typach ludzkich:
Elf - typ podstawowy: lung
Królowa - typ podstawowy: tripa
Spokojna - typ podstawowy: beken
Impulsywna - typ mieszkany: lung-tripa
Rozważna - typ mieszany:lung-beken
Niezależna - typ mieszany: tripa-beken
Szczęsliwa - typ mieszany: lung-tripa-beken

Każdy z nas należy do jednego z nich. Nie tylko kobiety, także mężczyźni i dzieci. Tybetanki, o których tu mowa, to postaci symboliczne. Reprezentują 7 typów ludzkich. Twoje upodobania, osobowość, reakcje i nastroje - wszystko zależy od typu, do którego należysz. Człowiek automatycznie odrzuca wszystko, co nie odpowiada jego typowi - nie wiedząc nawet dlaczego to robi! Po przeczytaniu tej książki z łatwością określisz swoją przynależność do konkretnego typu. W każdym typie opisano:
-budowę ciała i wygląd
-osobowość
-ciało i zdrowie
- droga do harmonii: co pomaga, co uzdrawia
-lepiej żyć

Impulsywna - typ mieszkany: lung-tripa
Rozważna - typ mieszany:lung-beken
Niezależna -...

• 2002

Dodaj cytat z książki Tybetańska sztuka rozpoznawania osobowości