Bliźniacy

Okładka książki Bliźniacy Catherine Coulter
Okładka książki Bliźniacy
Catherine Coulter Wydawnictwo: BIS Cykl: Panna młoda (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Panna młoda (tom 8)
The Sherbrooke Twins
BIS
2006-01-01
2006-01-01
838968568X
Katarzyna Jędrach
powieść bliźniacy miłość morderca

Zabawny romans przedstawiający historię Jamesa Sherbrook i Corrie. Na plus, że bohaterka nie wzdycha do ukochanego tylko bierze sprawy w swoje ręce. Wartka akcja, zabawne sceny, dobrze się czytało, Z chęcią przeczytam o przygodach drugiego brata Jasona.

Nie jest to moja ulubiona książka, właściwie to zapamiętałam ją, bo skończyłam czytać wchodząc na Torwar przed koncertem Placebo. No ale w miarę przyjemna lektura, nie mam jej raczej nic do zarzucenia. Fabuła jest okay, chociaż z początku mnie trochę odpychała.

Trochę zakręcona akcja, nie można się w pierwszej chwili połapać o co chodzi. Czytałam lepsze książki tej autorki, choć tą też da się przeczytać w napięciu.

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Kolejna książka z cyklu panna młoda. opowiada o losach Jamesa i jego szalonej wybrance, poza tym nie brakuje dreszczyku emocji z wątkiem "kryminalnym". Polecam serdecznie, nie są to książki przy których będziemy się nudzili. :)

Książka pisana z poczuciem humoru :)

Książka pisana z poczuciem humoru :)

Bardzo fajna pozycja na jesienne/zimowe wieczory. Wartka wciągająca akcja, chociaż nie jest to moja ulubiona pozycja tej autorki, to ją polecam. Miłe i przyjemne czytadełko.

Jest ok. Nie wymagająca. Czasami autorka dziwnie składa zdania. Najbardziej podobał mi się wątek kiedy Corrie opiekowała się James'em. Polecam dla nastolatków.

• Romans historyczny
  • Catherine Coulter