Julia VI

Okładka książki Julia VI
Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 13) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Pamiętnik nastolatki (tom 13)
Pamiętnik nastolatki 13 – Julia VI
Rafael
2016-01-01
2016-01-01

więcej Więcej

Kolejne spotkanie z Julką za mną. Główna bohaterka jest już w ostatniej klasie, co wiąże się z przygotowaniami do matury. Wiele się wydarzy w tym roku.
Trudno jednoznacznie ocenić tę książkę.Na początku zdawało mi się, że będzie to najgorsza część "Pamiętnika nastolatki". Jednak z biegiem czasu powieść zaczęła zyskiwać w moich oczach.
Najbardziej podobał mi się wątek Ali,...

Na półkach: , , , , ,

Ostatnia część przygód Julki :) Tak jak reszta serii, wiele mnie nauczyła i oczywiście trafiła na listę moich perełek... Julka jest już w maturalnej klasie, więc matura za pasem, nie brak też innych kłopotów: Ala się buntuje i nie można z nią pogadać, nie słucha dobrych rad... :( Natka i Maksym mają dla wszystkich cudowną wiadomość, prawdziwą niespodziankę... Jaką? Dowiecie...

Pochłonięta na jednym oddechu! Wspaniała! Polecam 😀

• Ebook