Relentless

Okładka książki Relentless
Lauren Landish Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: Bertoli Crime Family #1 literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bertoli Crime Family #1
Relentless
Kindle Edition
2016-04-19
Data 1. wydania:
2016-04-19
angielski

Książka słaba. Po paru dniach zapomina się oczym była.

Oto książka "do połknięcia" :) Przeczytałam ją w jeden wieczor i szybko zapomniałam o co w niej chodziło więc należy do tych do których się nie wraca i których się nie pamięta, ale fajnie się czytało. Jeżeli nie szukacie jakiś wielkich emocji i chcecie tylko miło spędzić czas i coś na szybko przeczytać to polecam:) i zgadzam się z Anią - następna część serii zapowiada się...

Uwielbiam historie o mafii, niestety zawiodłam się. Samej mafii jest w niej bardzo mało. Zaczyna się ciekawie, morderstwo, ochrona z miłością w tle. Sama Adriana jak na księżniczkę rodziny mafijnej zachowuje się jak cipa. Daniel faktycznie ma jaja - znieważyć ojca chrzestnego, znokautować jego szwagierkę nawet w dobrej mierze trzeba mieć odwagę. Wszystko kończy się szczęśliwie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1922

Muszę przyznać, że książka mi się nie podobała. Właściwie wszystko mi tam nie grało. Główna para bohaterów to najbardziej egocentryczne postacie, na jakiekolwiek trafiłam czytając książki. Praktycznie nie zauważali nikogo wokół siebie i niczym się nie przejmowali. Morderstwo koleżanki z pokoju w zasadzie nie przejęło Adriany (poza tym, że miała koszmary o sobie i martwiła...

• Mafia
  • 2017