Po prostu miłość

Okładka książki Po prostu miłość Mary Balogh
Okładka książki Po prostu miłość
Mary Balogh Wydawnictwo: Amber Cykl: Szkoła Ms. Martin (tom 2) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Szkoła Ms. Martin (tom 2)
Romans Historyczny
Simply Love
Amber
2007-01-01
2007-01-01
2007-02-27
Agnieszka Dębska
uczucia

Czekali na siebie, odnależli i połączyli. Bo to po prostu miłość:) Takie niewielkie słowo. A jednak początkowo budziło w nich zgrozę, bo miało moc odmienienia życia dwojga ludzi po przezyciach, mogło na nowo ukształtować ich los. Jednego tylko nie mogę zrozumieć, skoro Syndam tak bardzo czuł się oszpecony i nie chciał straszyć dzieci, to czemu nie sprawił sobie maski? Dodała by mu przecież tajemniczości i pewności siebie, nie musialby trzymać się na uboczu, obawie żeby nie przestraszyć żadnego z dzieciaczków.

Jestem niestety zawiedziona.
Po poznaniu głównego bohatera oczekiwałam, że to będzie coś oryginalnego i naprawdę ciekawego. Dwoje bohaterów z bardzo trudną przeszłością, z ranami fizycznymi jak i psychicznymi - to sprawiało, że miałam nadzieję na ciekawą relację i fabułę. I mimo, że zapowiadało się dobrze to wszystko zepsuły liczne opisy przyrody i ich spacerów. Miałam wrażenie, że zajmowały one znaczną część książki i mocno to spowalniało akcję. Najlepsza część zaczęła się pod koniec. Pojawiło się więcej postaci i to urozmaiciło fabułę, bo mimo że na początku książki bohaterowie znajdowali się w licznym towarzystwie to ciągle od nich uciekali. No i znowu zaczynały się te opisy przyrody i spacerów.

Jestem niestety zawiedziona.

Książka o miłości , namiętności i wszystkim tym co kojarzy się z romantycznością. Bardzo lubie te książkę. Wspaniale mi się czytało tę powieść. Mam zamiar jeszcze raz ją przeczytać. Jak najbardziej polecam. Jestem bardzo zachwycony.

Książka o samotności, życiu z przeszłością, z własnymi wyborami, książka o przyjaźni, miłości i przezwyciężaniu własnych lęków i trudności. Na pewno warta przeczytania. Pokazuje, że wystarczy tylko chcieć żeby spełniać swoje marzenia oraz, że nie zawsze trzeba być idealnym w swoim mniemaniu żeby być idealnym w oczach kogoś innego. Polecam!

Moja ulubiona epoka więc już samo to daje smaczku przy czytaniu. Sama fabuła i treść doskonałe, pięknie przedstawiony obraz miłości pomimo albo ponad wszystko nawet ponad brzydotę i wygląd odbiegający od norm społecznie przyjętych.

Romansidło, trochę mnie męczyła pod koniec ale do przeczytania.jak dla mnie zbyt ckliwa aż do przesady

Bardzo pouczająca książka. Ogromnie spodobała mi się :) przeczytałam ja jednym tchem i polecam każdemu kto lubi romanse historyczne :)

Kolejny dobry romans historyczny w wydaniu pani Balogh..można powiedzieć, że kolejna część choć każda jej książka może być czytana osobno. Jednak już po trzeciej widzę, że losy różnych bohaterów zazębiają się. Fajny pomysł, to jakby fabuła pisana z perspektywy różnych stron.

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony fajnie się ją czytało, ale z drugiej strony brakuje mi w niej typowego romansu (którego mogłam się spodziewać po opisie tej książki). Chwilami zaskakująca, ale czasami też nudnawa. Mogę ją polecić, ale nie uważam żeby była to lektura obowiązkowa.

od biedy można przeczytać, takie babskie romansidło z "epoki", przewidywalne i ckliwe, ale jak ma się ochotę odpocząć i "odmóżczyć" babską lekturą- spełnia wymagania ;)

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne